Сергіївка, Краматорськ, Часів Яр

Швидка допомога продуктами

Повернулись з Донбасу, куди привезли продукти харчування та засоби власної гігієни! Завдяки URA - Ukrainian Refugees Assistance 🇫🇷 та Fondation de France, 🇫🇷 нам вдалося укомплектувати приблизно 1300 продуктових наборів, більшу часту яких ми і привезли на Донеччину.

Першим місцем розповсюдження продуктів виявився населений пункт Сергіївка де ми розгрузили карету швидкої допомоги, яка була призначена для автомобільного парку швидкої допомоги Краматорьску. Після Сергіївки Краматорськ був наступним місцем нашого слідування тож автомобіль спеціального медичного призначення треба було звільнити.

 

 

Часів Яр

Кінцевим місцем нашого призначення був Часів Яр, який після окупації Бахмуту став найсхіднішим населеним пунктом куди ще можна потрапити волонтерам. Ситуація у місці важка але контрольована. Постійні обстріли змушують місцевих мешканців перебувати в укриттях значну частину часу. З цього ж приводу постачання у місті ускладнене. Але завдяки нашим партнерам та всім небайдужим благодійникам, в декількох районах Часового Яру нам вдалося поліпшити гуманітарний стан.

Допомагаємо разом💙💛!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *