Херсонщина після підриву ГЕС

Потреби на Херсонщині

Після підриву Каховської ГЕС та спричиненої цим гуманітарної катастрофи на Херсонщині, волонтерська спільнота фактично зі всієї України відреагувала дуже потужно та оперативно. В наслідок такої активності, з продуктами харчування в області питання було закрите, але місцеві жителі все ще гостро потребували засоби власної гігієни. Тому, отримавши відповідні вказівки від органів місцевого самоврядування, волонтерами нашого фонду було доставлено на місця більше п'яти тисяч гігієнічних наборів та чисту питну воду у пляшках по 2 та 5 літрів.

 

 

Обладнаний човен для роботи на воді

Для можливих рятувальних робіт на воді ми підготували човен, який в оперативному порядку обладнали двигуном Suzuki на 30 кінських сил та пристроями керування. Таке устаткування стало можливим за сприянням наших партнерів з Fondation de France 🇫🇷Але через постійні обстріли та випадки загибелі волонтерів під час рятувальних робіт, військова адміністрація закрила вихід на воду для цивільних. Тож нами  було прийняте рішення передати човен громаді Дар'ївського району, де місцеві волонтери доставляють гуманітарну допомогу та питну воду у райони, куди неможливо потрапити суходолом у наслідок затоплення.

Допомога ДСНС Херсонщини

Під час окупації відділення ДСНС Херсону та Херсонщини були повністю розграбовані окупантами. У зв'язку з цим виконувати рятувальні роботи рятувальникам було фактично нічим. Завдяки допомозі наших партнерів та небайдужих благодійників, нам вдалося завезти до відділення ДСНС Херсонщини рятувальні жилети, гумові чоботи, ведра, каністри з паливом тощо. Збираємось і надалі надавати допомогу у вигляді необхідного обладнання для ДСНС.

Допомагаємо разом💙💛!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *