Допомога Херсонщині

Відділ ДСНС з підводного розмінування

Під час останнього візиту до ДСНС Херсонщини, ми розпочали плідну співпрацю з цим підрозділом. Після підриву Каховської ГЕС, та у зв'язку з постійними бойовими діями, на Херсонщині дуже гостро стоїть питання підводного розмінування. Оскільки все специфічне обладнання було розграбовано під час окупації, ми розпочали пошук засобів для оснащення відділу ДСНС з підводного розмінування, та за сприянням наших партнерів Fondation de France🇫🇷 нам вдалося придбати підвісний човновий двигун MERCURY 250 CXL Verado - на 250 кінських сил.

Цим двигуном буде обладнано відповідний катер та підрозділ ДСНС буде мати змогу виконувати рятувальні роботи та роботи з підводного розмінування на ділянках Дніпра з будь якою течією.

 

 

Будматеріали для Борозенської громади

Знову дякуючи нашим партнерам Fondation de France🇫🇷, по запиту Борозенської громади Херсонської області, для відбудови соціально значущих будівель нами було закуплено та доставлено близько 24-х тон будівельних матеріалів. В перелік цих матеріалів входить гіпсокартон, кахельна плитка, сантехніка, міжкімнатні двері та ін.

Завдяки цьому в громаді запрацює пункт незламності та відновить свої функції адміністративний апарат, що дозволить допомагати вимушеним переселенцям зі зруйнованих районів Херсонщини, та місцевим мешканцям які вимушені перебувати в умовах постійних обстрілів критичної інфраструктури.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *