Бахмут 03.02.2023

ДОРОГА ДО БАХМУТУ

У п’ятницю, 3-го лютого, о 3-й ранку, у складі 3-х мікроавтобусів ми вирушили з Києва на схід. Якщо користуватись Google maps то найліпший маршрут буде прокладено через Харків – Ізюм – Слов’янськ. Чомусь на дванадцятому місяці війни Google все ще не враховує фактор воєнного стану на місцях. Тому, враховуючи це, наш маршрут пролягав через місто Дніпро.

Як правило до Бахмуту ми потрапляли через прямий шлях Константинівка-Бахмут, але наразі ця дорога прострілюється ворогом, тому довелося добиратись околицями. Саме у Константинівці до нас приєднались війскові волонтери, та волонтери з міста Прилуки. Таким чином колона нашого автотранспорту збільшилася ще на два мікроавтобуси.

 

 

ОБСТРІЛИ

З великою часткою ймовірності можна стверджувати, що саме така кількість автомобілів в одній колоні і привернула увагу окупантів. У всякому разі, приблизно через хвилин десять після зупинки на першому місці видачі гуманітарної допомоги, саме по нам почала «працювати» ворожа артилерія. Як зазначили більш обізнані у цій справі війскові волонтери, били 82-м калібром, а це означає, що позиції ворога були на відстані не більше 3-х кілометрів від нас.

Ці обставини значно ускладнили виконання задачі, з якою ми і прибули до Бахмуту. Але розділившись на декілька груп нам вдалося все, що було заплановано.

 

 

МІСІЮ ВИКОНАНО!

Незважаючи ні на що, для місцевих жителів було доставлено близько 490-та продуктових наборів (до яких входили крупи, консерви, олія, цукор, борошно, макаронні вироби, чай, кава, шоколад, свічки), більш ніж 50 комплектів засобів особистої гігієни, теплі речі, ліхтарики на аккумуляторах та медикаменти. Також, для мешканців Часового Яру, який знаходиться у 10-ти хвилинах від Бахмуту, вдалося доставити більше тони борошна, близько 300 пляшок сонячникової олії та лампи з автономним живленням.

Завдяки злагодженим діям усіх учасників цієї місії, та оперативному реагуванню на зміни у навколишній обстановці, жоден з волонтерів не постраждав, а транспорт залишився неушкодженим. Але треба зазначити, що цьому посприяв і фактор великої вдачі.

 

 

Ми висловлюємо величезну подяку всім хто зробив цю поїздку можливою. Без Вашої допомоги, донатів, надання матеріальної бази, надання транспортних засобів, допомоги у розфасовці продуктових наборів та звичайної людської підтримки у нас би нічого не вийшло!

ДЯКУЄМО!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *