Амбулаторія №2, місто Торецьк

Допомога лікарям та хворим

Повертаємось з міста Торецьк, де були з гуманітарною місією на користь амбулаторії №2. Завезли продукти харчування та засоби власної гігієни, на що був попередній запит від керівництва лікарні. В котре дякуємо нашим партнерам 🇫🇷URA - Ukrainian Refugees Assistance🇫🇷, 🇷🇴Parinti Salvatori - Lifesaving Parents🇷🇴 та його засновнику Vasile Vlaşin за надані продукти!

 

 

Постійні обстріли та недолік постачання

Працівниці амбулаторії №2 міста Торецьк за час повномасштабної війни навчились розпізнавати типи дронів, які постійно літають над містом, розрізняти де свої а де чужі. Робота артилерії, як своєї так і ворожої, стала постійним супроводжувальним фактором життя місцевих мешканців. Звісно, в таких умовах робота магазинів майже повністю призупинена, як і робота комунальних служб.

Але місто живе! Всі, с ким довелося поспілкуватись, вірять у нашу перемогу, і що все скоро закінчиться. То ж ми ще не раз відвідаємо як місто Торецьк, так і відважних співробітниць амбулаторії №2, які попри все не втрачають оптимізму, та старанно працюють на своєму терені.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *