NOTRE GÉOGRAPHIE

Наразі нашою командою за рік існування і на постійній основі була надана гуманітарна допомогога по Київській, Хмельницькій , Чернігівській, Харківській, Донецькій, Херсонській, Запорізькій областях. За цей час ми встигли надати підтримку у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, медикаментів, одягу та теплих речей, засобів освітлення, дитячого харчування та дитячих речей, кормів для тварин.

 

В селі Вовчків, Вишгородського району допомогли відновити дитячий будинок «Пролісок». А в Херсоні відкрили та налагодили функціонування «Пункту Незламності». Наразі найскладнішим напрямком для здійснення наших місій залишається Бахмут. У цьому місті найскладніша гуманітарна ситуація. Немає світла, тепла і води, і це все під постійними артилерійскими обстрілами. Незважаючи на пов’язані з цим труднощами, ми плідно співправцюємо з місцевими співробітниками Державної Служби з Надзвичайних Ситуацій.

Наразі ми також працюємо над стратегією залучення партерів задля відкриття наших осередків закордоном для надання допомоги українським громадянам.