Дитячий будинок-інтернат у Дніпрі

Завітали до дітей

На шляху до Донеччини нам вдалося завітати до дитячого будинку-інтернату у місті Дніпрі, в я кому перебувають діти з вадами різного ступеню складності. Це стало можливим за сприянням IT-Decision Telecom за що ми дуже вдячні. Завдяки нашим партнерам Ukrainian Refugees Assistance вдалося завезти дітлахам продукти харчування.

 

 

Проект реконструкції

До дитячого будинку-інтернату нас супроводжували наші друзі з Благодійна організація «Фундація добра». Вони взяли з собою для дітей фрукти та солодощі, а для дитячого будинку в цілому матеріали для ремонту та побуту. Також нами були залучені будівельники. Вони оглянули приміщення, які потребують ремонту, та зробили необхідні заміри для формування кошторису потрібних будівельних робіт.

 

 

Не залишаємось осторонь!

В наслідок війни в Україні, найуразливіші верстви населення залишаються в дуже складному становищі за відсутності достатнього фінансування. Незважаючи на те, що дитячі будинки не зовсім наш профіль, фонд "Від людини до людини" буде намагатись знаходити будь які можливості допомогти, до чого закликаємо і всіх небайдужих!

Допомагаємо разом💙💛!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *