Донеччина, Бахмутський напрямок

Пасочки до Великодня!

💙💛! Завдяки нашим друзям Благодійна організація «Фундація добра», в крайню нашу поїздку, жителям Миколаївки, що під Часовим Яром, на ряду з іншим вдалося привезти пасочки до Великодня. У цьому селищі залишилось понад 100 сімей, але кожній родині дісталося по одній!

 

 

Основне завдання виконане! 

Основною метою нашої поїздки на Донеччину, була доставка продуктів харчування та засобів власної гігієни жителям населених пунктів, розташованих в безпосередній близькості до лінії фронту. Також вдалося доставити медикаменти різного спектру дії. В такому містечку як Миколаївка залишилось багато літніх людей з різними проблемами зі здоров'ям.

 

 

Чому люди залишаються? 

На питання "чому ви не поїхали?", у громадян які мешкають на відстані 10 - 15 км. від фронту бойових дій, відповіді різні, але можна виділити декілька типових з них. Як правило це брак коштів, брак засобів до існування за межами свого дому та страх перед невизначеністю подальшої долі після переїзду.

Багато хто вже виїжджав але повернувся, бо нема за що жити, не кажучи вже про оренду квартири. А тут принаймні є власний дім, щось можна вирощувати на городі та навколо сусіди яких вони знають все життя. Причиною повернення також є конфлікти з місцевими жителями тих регіонів куди було вимушене переселення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *